Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2023-07-17

PIERWSZY KONCERT POD PANTEONEM JUŻ ZA NAMI!

Pogoda dopisała! Brak deszczu i prognozowanego upału pozwolił nam zorganizować pierwszy koncert w ramach "Kameralnego Lata" w plenerze. Licznie zgromadzona publiczność mogła posłuchać wyjątkowego duetu.

Muzyczne małżeństwo Karolina Kram-Chojnacka i Filip Chojnacki są absolwentami Akademii Muzycznej w Poznaniu. Ona pisze teksty i śpiewa, on komponuje i gra na pianinie. Wspólnie, ze swoim autorskim programem, występują w całej Polsce, niejednokrotnie wygrywając przy tym liczne festiwale i przeglądy. W tym roku ponownie mogliśmy ich gościć pod Panteonem, gdzie zaprezentowali najpiękniejsze piosenki o miłości.

Widownia z zachwytem zasłuchiwała się w liryczne kompozycje, relaksując się przy tym na specjalnie przygotowanych ławeczkach i leżakach. Co więcej! Stali bywalcy i miłośnicy naszych muzycznych wydarzeń przybyli z własnymi kocykami i prowiantem, wygodnie zasiadając w cieniu starych drzew. Klimat "Kameralnego Lata" jest więc naprawdę bardzo przyjemny.


Koncert zespołu Chojnacka/Chojnacki to pierwszy występ prezentowany w ramach naszego cyklu - już za niecałe dwa tygodnie zapraszamy ponownie pod Panteon, gdzie wystąpi Karolina Sydorowicz i Marek Czureja, którzy zabiorą nas w etniczną podróż do świata kultury cygańskiej...

Wraz z naszymi współorganizatorami - Gminnym Centrum Kultury w Dobrzycy oraz Zajezdnią Kultury w Pleszewie zapraszamy na kolejne koncerty! Do zobaczenia już 30 lipca o 17:00 pod Panteonem. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny, a w razie upalnej lub deszczowej pogody - przeniesiemy się do Oranżerii :)


FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER