Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2022-08-13

14 RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCH
Pleszewsko-Jarociński-Dobrzycki Rajd Pojazdów Zabytkowych od lat cieszy się ogromną popularnością! W tym roku po raz kolejny stare auta zawitają do dobrzyckiego parku, gdzie odbędzie się uroczyste wręczenie pucharów dla uczestników oraz rodzinny piknik połączony z prezentacją  samochodów.

Podobnie jak w poprzednich latach Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy jest jednym z głównych organizatorów przedsięwzięcia. Wraz z wieloma partnerami (Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy, Zajezdnia Kultury w Pleszewie, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin) staramy się przemycić nieco historię motoryzacji i zaprezentować pojazdy, które dawniej królowały na ulicach.

Prezentacja aut w dobrzyckim parku to niepowtarzalna okazja na spotkanie z fantastycznymi zabytkowymi pojazdami takimi jak fiaty, mercedesy z lat '30 i '40, ale również słynne syrenki, trabanty a nawet poczciwymi maluszkami. Jednocześnie odwiedzający będą mogli porozmawiać z właścicielami pojazdu, zrobić sobie zdjęcie, a nawet usiąść z kierownicą.


Zapraszamy serdecznie już 25 września o godzinie 14:300 do dobrzyckiego parku!


Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
 

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER