Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2024-03-01

WARSZTATY FLORYSTYCZNE - WIOSENNE INSPIRACJE

Powoli, nieśmiało, ale na szczęście coraz chętniej dobrzycki park zaczęła odwiedzać wiosna. Białe przebiśniegi dumnie kwitną przed pałacem, stare drzewa wypuściły już pierwsze pąki, a ptaki organizują coraz dłuższe koncerty. Czy można więc sobie wyobrazić lepsze okoliczności przyrody do stworzenia wiosennych wieńców?

Uwaga! Z przyczyn losowych tegorocznych warsztatów nie będzie mogła poprowadzić kwiaciarnia N Flowers. Jest nam jednak miło poinformować, że udało nam się zaprosić kwiaciarnie Hernes, której pracownicy poprowadzą zajęcia.


Już 17 marca w niedziele o godz. 14:00 zapraszamy na wyjątkowe zajęcia florystyczne organizowane wspólnie z kwiaciarnią Hernes. Tym razem wydarzenie dedykujemy osobom dorosłym a w szczególności mamom, babciom oraz wszystkim miłośnikom kwiatowych ozdób. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli wykonać swoje własne wiosenne wieńce, dodając do nich wielkanocny akcent. Każda osoba biorąca udział w warsztatach będzie mogła pod okiem profesjonalnej florystki stworzyć swoją własną kompozycję i później zabrać ją do domu wink Stelaże, kwiaty oraz wszystkie inne akcesoria potrzebne do wykonania ozdoby zapewnione są przez organizatorów i uwzględnione w cenie biletu.


Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych, ale to nie znaczy, że zapomnieliśmy o naszych najmłodszych odwiedzających! Każdy uczestnik warsztatów może ze sobą zabrać swoje pociechy, a nasi edukatorzy zapewnią im atrakcje! Dzieciaki będą mogły stworzyć własne kartki wielkanocne oraz kolorowe pisanki, a także zwiedzić z przewodnikiem dobrzycki park w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny.

Koszt uczestnictwa wynosi 80 zł za osobę.
Płatności będzie można dokonać w dniu warsztatów w kasie muzeum.

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zgłoszenie!
Zapisy przyjmujemy codziennie w godzinach od 9:00 do 16:00
pod nr tel 62 74-13-039.
Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie ani chwili! wink

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER