Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2023-07-03

W RYTMIE ROMANTYCZNYCH MELODII

Niedziela, 16 lipca, to dzień powrotu Koncertów Pod Panteonem. Zapoczątkujemy je widowiskiem, który zabierze nas w podróż śladami najpiękniejszych pieśni o miłości. Państwa przewodnikami będzie muzyczne małżeństwo - Karolina Kram-Chojnacka oraz Filip Chojnacki.

Karolina Kram – Chojnacka – młoda wokalistka poznańskiej sceny muzycznej, absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Laureatka wielu konkursów wokalnych m. in. Festiwalu Polskiej Piosenki w Luboniu oraz Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rozrywkowej ,,Your Song”. Odnajduje się w wielu stylach muzycznych, takich jak pop, soul, czy jazz, a szczególnie bliska jej jest polska twórczość.

Filip Chojnacki – pianista, organista i kompozytor; absolwent Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie fortepianu jazzowego; obecnie również tamtejszy wykładowca, a także pedagog w Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. F. Chopina w Poznaniu. Muzyka pasjonowała go od dziecka, a miłością do jazzu zaraził się na krótko przed rozpoczęciem studiów. Uwielbia grać różne rodzaje muzyki, od klasycznej przez latynoską aż po nowoczesny jazz, uwalniając w ten sposób emocje i przekazując je innym poprzez grę na fortepianie, nie stroniąc od licznych improwizacji. Na stałe współtworzy Zespół 33, The FriendsTones Trio, Filip Chojnacki Trio czy Skalpel Big Band.

Początek wydarzenia o godzinie 17:00 przed Panteonem. W razie niekorzystnej pogody koncert zostanie przeniesiony do Oranżerii. Wstęp jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER