2022-05-18

DZIEŃ DZIECKA I XVI DOBRZYCKIE SPOTKANIA Z KLASYKĄ

W tym roku Muzeum Ziemiaństwa łączy siły z Gminnym Centrum Kultury w Dobrzycy i wspólnie organizujemy XVI Dobrzyckie Spotkania z Klasyką, połączone z Dniem Dziecka. Przygotowywane koncerty w tym roku dedykujemy przede wszystkim naszym milusińskim.

Zabawę rozpoczynamy już o godzinie 12:30 występem Sulmierzyckiej Orkiestry Dętej, dzięki której będziemy mogli posłuchać przebojów muzyki współczesnej w zupełnie nowym wydaniu. Dodatkowo, specjalnie z okazji świętowanego Dnia Dziecka, pojawią się również utwory z popularnych bajek i filmów animowanych.

O 14:30 zapraszamy na koncert dedykowanym przed wszystkim młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem miłośników muzyki rockowej. Na scenie pod Platanem wystąpi zespół Tacy nie Inni, który zaprezentuje materiał ze swojej pierwszej debiutanckiej płyty.

Ponadto w całym parku na najmłodszych będą czekać wyjątkowe atrakcje - dmuchane zamki, stoiska ze słodyczami, oraz animatorzy zabaw, którzy zachęcą nawet tych najbardziej nieśmiałych dzieciaków do wspólnej zabawy.

WSTĘP NA WYDARZENIE JEST BEZPŁATNY
Do zobaczenia już 29 maja (w niedzielę) od godziny 12:30