Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2017-05-31

"JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA, KIEDY MY PISZEMY..."

W imieniu Dyrekcji Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy oraz Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na Konferencję Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my piszemy… 

Uroczystość odbędzie się już 2 czerwca 2017 o godzinie 10:00 w Sali Balowej Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy.

Konferencja organizowana jest w związku z zakończeniem projektu edukacyjnego Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my piszemy…. Podczas wydarzenia odbędzie się także wręczenie nagród w konkursie literackim o dopisanie kolejnej zwrotki do hymnu. Konkurs miał na celu uczczenie 90. rocznicy ustanowienia Mazurka Dąbrowskiego hymnem Polski, a także krzewienie wiedzy historycznej. Równie ważnym zadaniem było budowanie postaw patriotycznych wśród uczniów szkół w Wielkopolsce. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli i rodziców młodych twórców, trafiło do nas wiele znakomitych prac. Ocena i wybór tych najlepszych był ciężkim zadaniem, jednak po długich obradach jury wybrało aż 29 laureatów.

Konferencję swoją obecnością zaszczycą: pani Marzena Wodzińska – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz pan Kajetan Pyrzyński – Konsul Honorowy Republiki Peru w Polsce.

Zapraszamy serdecznie na to wyjątkowe wydarzenie!

 

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER