Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2017-05-14

NOC MUZEÓW W DOBRZYCY JUŻ ZA CHWILĘ!

Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście się, jak spędzić Noc Muzeów 2017, przy układaniu planu zwiedzania, nie zapomnijcie o Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy! W tym roku oczywiście hucznie świętujemy tę wyjątkową noc!

Specjalnie dla odwiedzających przygotowaliśmy liczne atrakcje. Dzięki grupie rekonstrukcyjnej z Muzeum Tradycji Napoleońskich w Witaszycach, przeniesiemy się do czasów działalności Legionów Polskich we Włoszech! Szymon Balcer i Stanisław Borowiak,  kuratorzy wystawy „Józef Wybicki i jego czasy…”, oprowadzą po przygotowanej wystawie, zdradzając tajniki powstawania ekspozycji. Panteon będzie czekał na odwiedzających z wystawą pokonkursową „Moda Ziemiańska 1864-1939”, gdzie prezentowane będą prace plastyczne uczniów z wielkopolskich gimnazjów.

Ponadto kawiarnia Cafe Loża, znajdująca się w piwnicach pałacu, otwarta będzie przez całą noc serwując gorącą kawę na pobudzenie!

Będzie się działo!

ZAPRASZAMY OD GODZINIY 18:00 DO PÓŁNOCY! WSTĘP NA WYDARZENIE JEST WOLNY!

Więcej informacji tutaj.Obiekt w ciągu dnia będzie zamknięty dla zwiedzających. Wstęp tego dnia jest darmowy. Ostatnie wejście do pałacu przewidujemy na godzinę 23:00.
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER