Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2016-08-03

SPOTKANIE Z CYKLU ,,NIE ZAPOMNIJ KONSTYTUCJI!"

Gorąco zachęcamy wszystkich Państwa do odwiedzania Muzeum Ziemiaństwa w niedzielne popołudnia!
Przypominamy, że już w tę niedzielę, o godzinie 15:00 odbędzie się kolejny wykład z cyklu „Nie zapomnij Konstytucji”. Tym razem naszym gościem będzie wybitny ekspert, pracownik Archiwum Państwowego w Warszawie, znawca historii Polski XVIII wieku – dr Michał Kulecki, który poprowadzi wykład pt. „Wszystko czego nie wiecie o Konstytucji 3 Maja”. Po zakończeniu spotkania, wszyscy goście będą mogli odwiedzić wystawę „W 225 rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja”, a także zamienić kilka słów z naszym ekspertem.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich miłośników historii i kultury, ale równiez tych z Państwa, którzy mają ochotę w miły, ciekawy sposób spędzić wolny czas i skorzystać z oferty przygotowanej przez Muzeum Ziemiaństwa.

Zamieńmy leniwe, niedzielne popołudnia w nową, kreatywną formę spotkania z historią i tradycją! ZAPRASZAMY W NIEDZIELĘ O GODZINIE 15:00 DO SALI BALOWEJ W PAŁACU MUZEUM ZIEMIAŃSTWA! WSTĘP WOLNY!

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER