2021-08-30

WYSTAWA WOJTKA PRZYBYSZEWSKIEGO JUNIORA

Od soboty 28 sierpnia dostępna jest w Panteonie wystawa prac niezwykłego artysty. Wojtek jest autystą. Marzy o zostaniu profesjonalnym animatorem-rysownikiem. Przez cały następny miesiąc dzieli się z nami swoim talentem.

W dniu wernisażu autor wystawy "Flash Superpies dostał znak Brygady RR. Wojtek Przybyszewski jr w inspiracji Disneyem" omawiał swoje prace przed zgromadzonymi gośćmi - uczestnikami Konfrontacji Artystycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej.

Ekspozycja potrwa do końca września. Zapraszamy całe rodziny - wystawa przenosi do magicznego świata Walta Disneya.

Autorką zdjęć jest Małgorzata Przybyszewska - siostra artysty.