2019-08-24

O PODRÓŻACH ZNANI I LUBIANI - JACEK JĘDRZEJAK

Kolejne spotkanie z cyklu "Dla przyjemności i z konieczności - o podróżach znani i lubiani" już za nami. Tym razem o swoich wyprawach muzycznych i nie tylko opowiadał wokalista zespołu Big Cyc - Jacek Jędrzejak. Dżej-Dżej podróżował po całym świecie. Z konieczności - kiedy jedzie w trasę koncertową. Dla przyjemności - kiedy bierze aparat w plecak i bez planu wsiada w samolot. W swoich wojażach najbardziej ceni kontakt z drugim człowiekiem i z kulturą. Inny styl życia, egzotyczne jedzenie, muzyka - to jest to, co w podróżowaniu go kręci najbardziej.

Zgromadzona w dobrzyckim pałacu publiczność, nagrodziła przepełnione anegdotami wystąpienie gorącymi brawami, po czym podbiegła do muzyka z egzemplarzami książek podróżniczych jego autorstwa z prośba o autograf. Zdjęć, uścisków i wspólnych żartów nie było końca. Dziękujemy wszystkim za przybycie i miłą atmosferę.