2017-08-21

CENIONY POLSKI PRZEWODNIK ZAUROCZONY MUZEUM ZIEMIAŃSTWA

Jest nam miło poinformować, że dnia 18 sierpnia bieżącego roku, Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy odwiedził wraz z grupą zwiedzającą senator RP – pan Ryszard Bonisławski. Oprócz swojej politycznej działalności, pan Bonisławski jest znanym polskim regionalistom, wybitnym przewodnikiem turystycznym i cenionym samorządowcem.
Wraz z grupą miłośników historii i kultury pan senator spędził czas w dobrzyckim parku, przyznając, że miejsce jest niezwykle urokliwe i godne polecenia wszystkim osobom chcącym poznać historię polskiego ziemiaństwa.

Mamy nadzieję, że taka rekomendacja zachęci wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego muzeum. Szczególnie gorąco polecamy waszej uwadze wrześniowe weekendy, kiedy to czekać będą na wszystkich zwiedzających wyjątkowe atrakcje!