2016-08-05

PÓŁKOLONIE NA SPORTOWO

W piątek 5 sierpnia gościliśmy w naszym Muzeum dzieci i młodzież z terenu gminy Dobrzyca na półkoloniach, któe współorganizowaliśmy wraz ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Społecznych Mieszkańców Giminy Dobrzyca. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.

W programie przygotowane było zwiedzanie Muzeum "od kuchni", czyli miejsc niedostępnych dla turystów, tworzenie wielkiego obrazu o Muzeum oraz nauka pływania kajakami. Niektórym w trakcie zajęć się poszczęściło na tyle, że odnaleźli kilka dobrzyckich, czterolistnych konicznynek.

półkolonie na sportowo