Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2024-06-24

WARSZTATY FLORYSTYCZNE

Tegoroczny czerwiec uraczył nas wspaniałą przyrodą. Natura pozwala nam cieszyć się nie tylko zielonymi lasami i łąkami, ale także wieloma barwnymi kwiatami. Jest to więc idealny moment na komponowanie bukietów. 


Dlatego w niedzielę 23.06 we współpracy z kwiaciarnią N Flowers z Ostrowa Wielkopolskiego zorganizowaliśmy w parkowej Oranżerii warsztaty florystyczne. Uczestniczki, przy wsparciu prowadzącej Natalii Kuświk, wykonały piękne kompozycje kwiatowe w naczyniach. Podczas półtoragodzinnej zajęć dostępne były dla uczestniczek również herbata, kawa i słodkie przekąski, co pozwoliło także na bliższe zapoznanie się z innymi tworzącymi kompozycje.


Bardzo dziękujemy za to, że byłyście z nami w niedzielę, i już teraz zapraszamy na kolejne warsztaty florystyczne, które odbędą się w październiku. Zachęcamy do sprawdzania naszej strony i mediów społecznościowych, gdzie pojawi się więcej informacji.FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER