Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2024-01-10

NOWY ROK W DOBRZYCKIM MUZEUMWYSTAWY CZASOWE

W 2024 r. czekają na Was dwie duże wystawy czasowe. Pierwsza z nich odnosić się będzie do czasów napoleońskich i związków dawnych właścicieli Dobrzycy z tą epoką. Ekspozycję otworzymy już w drugiej połowie kwietnia, natomiast jesienią zapraszamy do niezwykłego świata samego mistrza Wyspiańskiego...KONFERENCJA NAUKOWA

Organizowana w Dobrzycy od 2015 roku "Dobrzycka Konferencja Naukowa" zdążyła już mocno zaznaczyć swoją pozycję w środowiskach akademickich, a wydawane corocznie publikacje pokonferencyjne są realną szansą na uzupełnienie stanu badań nad historią polskiego dworu. W tym roku na obradach ponownie spotykamy się w pierwszej połowie września.


IMPREZY TEMATYCZNE

Noc Muzeów, Europejskie Dni Dziedzictwa, Rajd Pojazdów Zabytkowych - stałym bywalcom naszej instytucji nie trzeba przypominać o tych wyjątkowych wydarzeniach. A jeśli jest wśród Was ktoś, kto jeszcze nie miał szansy uczestniczyć w tych cieszących się popularnością imprezach - nic straconego! W tym roku powracamy z nową energią i pomysłami!Mamy nadzieje, że ta mała zajawka zachęci Was do odwiedzin w naszym zespole
pałacowo-parkowym, do którego serdecznie zapraszamy! Więcej informacji dla zwiedzających znajdziecie tutaj.

WYDARZENIA MUZYCZNE

Obok wystaw stałych i czasowych, największą popularnością w Dobrzycy cieszą się koncerty muzyki klasycznej i popularnej, odbywające się w przestrzeni dawnego ogrodu angielskiego. W tym roku już w maju zaprosimy Państwa na kolejne "Spotkania z Klasyką", a w wakacje powraca cykl "Letnich Koncertów pod Panteonem".
ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Lekcje muzealne, gry terenowe, warsztaty plastyczne - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na naszych najmłodszych odbiorców! W tym roku szczególnie gorąco zachęcamy do śledzenia naszej oferty kierowanej do dzieci i młodzieży - będzie się działo!
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER