Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2023-08-31

XV RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCHJarocińsko-Pleszewsko-Dobrzycki Rajd Pojazdów Zabytkowych od lat cieszy się ogromną popularnością! W tym roku po raz kolejny stare auta zawitają do dobrzyckiego parku, gdzie odbędzie się uroczyste wręczenie pucharów oraz rodzinny piknik połączony z prezentacją  samochodów.


Podobnie jak w poprzednich latach Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy jest jednym z głównych organizatorów przedsięwzięcia. Wraz z wieloma partnerami (Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy, Zajezdnia Kultury w Pleszewie, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin) staramy się przemycić nieco historię motoryzacji i zaprezentować pojazdy, które dawniej królowały na polskich ulicach.


Prezentacja aut w dobrzyckim parku to niepowtarzalna okazja na spotkanie z fantastycznymi zabytkowymi pojazdami taki jak syrenki, trabanty a nawet poczciwe maluszki. Jednocześnie odwiedzający będą mogli porozmawiać z właścicielami pojazdu, zrobić sobie zdjęcie, a nawet usiąść z kierownicą.


Zapraszamy od godz. 15:00 Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER