Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2022-09-26

WEEKEND SENIORA Z KULTURĄ


W dniach 1-2 października Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy bierze udział w akcji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pt. ,,Weekend Seniora z Kulturą’’. Z tej okazji przygotowaliśmy dla państwa kilka atrakcji, które zachęcą do spędzenia tego czasu w naszym Muzeum.

Zgodnie z nazwą wydarzenia, seniorzy będą mogli wejść do dobrzyckiego pałacu za symboliczną złotówkę. Dodatkowo o godzinach 11 i 14 w sobotę (1.10) oraz o godzinach 13 i 16 w niedzielę (2.10) będą się odbywały bezpłatne oprowadzania po pałacu dla wszystkich, nie tylko seniorów. Na  naszych gości będą również czekały infografiki z różnymi ciekawostkami dotyczącymi kultury stołu w dawnych czasach.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego pałacu również ze względu na to, że będzie to ostatnia okazja na odwiedzenie naszej wystawy czasowej ,,Dzień rozpoczynano od kawy ze śmietanką. O kulturze stołu w ziemiańskich dworach i pałacach’’.

Zrób dziadkom prezent i zabierz ich do Muzeum!

Serdecznie zapraszamy!

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER