Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2020-09-24

ZIEMIAŃSKIE KLIMATY 2020

18 września w Muzeum Archeologicznego w Poznaniu odbył się wernisaż wystawy poplenerowej "Ziemiańskie Klimaty 2019". Wystawa ta organizowana jest corocznie na wiosnę, by przybliżyć mieszkańcom Poznania i okolic wizerunki dworów i pałaców Południowej Wielkopolski, powstałe na plenerach malarskich w Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy, organizowanych cyklicznie. W tym roku z powodu sytuacji sanitarno-epidemiologicznej wystawa została przełożona na wrzesień, a tegoroczny plener malarski został odwołany.

Na zdjęciu ukazane jest wnętrze dziedzińca Muzeum Archeologicznego w Poznaniu, na którym ustawione są sztalugi z obrazami przedstawiającymi dwory i pałace. Dzieła oglądane sa przez osoby uczestniczące w wernisażu.
Na zdjęciu ukazany jest dziedziniec Muzeum Archeologicznego w Poznaniu, na którym ustawione zostały sztalugi z obrazami przedstawiającymi dwory i pałace. Dzieła są oglądane przez osoby uczestniczące w wernisażu.
NA zdjeciu ukazany jest dziedziniec Muzeum Archeologicznego w Poznaniu, na którym ustawione sa sztalugi z obrazami przedstawiającymi dwory i pałace. Dzieła ogladane są przez osoby uczestniczące w wernisażuWspaniałe prace polskich artystów można oglądać na dziedzińcu Muzeum Archeologicznego w Poznaniu do 4 października 2020 r.

Zachęcamy do obejrzenia całej galerii z tego wydarzenia.

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER