Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

WARSZTATY MUZEALNE

Warsztaty edukacyjne organizujemy dostosowując termin i tematykę do potrzeb odbiorców i wystaw czasowych pokazywanych aktualnie w muzeum. Na spotkania zapraszani są specjaliści z różnych dziedzin: artyści, instruktorzy animacji kulturalnej oraz pracownicy instytucji państwowych. Każdorazowo przebieg warsztatów jest inny. Mają one na celu zachęcenie młodych odbiorców do świadomego uczestnictwa w kulturze i oswojenie ich z placówką muzealną. Zajęcia pobudzają kreatywność i wyobraźnię, prowokują do samodzielnego, twórczego myślenia oraz rozwijają świadomość historyczną. Stałymi edycjami stały się już Pałacowe ferie, Warsztaty Wielkanocne oraz warsztaty do wystaw czasowych, na które zapisy indywidualne uruchamiane są w ogłoszonych wcześniej terminach. Istnieje również możliwość zorganizowania warsztatów na specjalne zamówienie dla grup zorganizowanych - przedszkoli, szkół podstawowych, świetlic środowiskowych oraz szkół specjalnych dla osób z niepełnosprawnością. W celu uzgodnienia takiej formy warsztatów prosimy o kontakt z minimum miesięcznym wyprzedzeniem.


Informacje o zapisach na warsztaty okolicznościowe ogłaszane są na stronie internetowej muzeum oraz w mediach społecznościowych przed każdorazowym wydarzeniem.

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
NEWSLETTER