Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2017-04-06

ZAKOŃCZENIE KONKURSU

Drodzy Nauczyciele!

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie związane z konkursem „Moda Ziemiańska 1864 – 1939”. Dzięki Waszemu zaangażowaniu trafiło do nas wiele wspaniałych prac prezentujących stroje męskie oraz damskie z omawianego okresu historycznego. Dziękujemy również młodym artystom za pomysłowość, pracowitość oraz czas poświęcony na przygotowanie projektów.

Już na początku Maja 2017 na stronie internetowej Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy zostanie zamieszczona  lista wyróżnionych prac oraz nazwiska zwycięzców.

19 maja 2017 w Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy odbędzie uroczyste wręczenie nagród połączone z otwarciem wystawy „Moda Ziemiańska”, na której zostaną zaprezentowane nadesłane prace uczniów.

Informacje o decyzji jurorów oraz dokładnym terminie otwarcia wystawy zostaną wysłane pocztą elektroniczną do szkół i instytucji, które przesłały prace uczniów.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej i fanpage na Facebook'u! Już wkrótce okaże się, kto został zwycięzcą konkursu!


FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER