Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2016-01-08

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy Zespół Pałacowo-Parkowy wraz ze Szkołą Podstawową im. M. Kopernika, Gimnazjum im. St. Mikołajczyka oraz Gminnym Centrum Kultury serdecznie zapraszają do udziału w 24 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 10 stycznia 2016 roku. W tym roku pieniądze zbierane są na rzecz pediatrii i godnej opieki ludzi w podeszłym wieku.

Od godz. 8.00 do 15.30 - tradycyjnie już, na ulicach miast będą kwestować wolontariusze.

Po raz pierwszy część muzyczno-artystyczna Finału odbędzie się w Oranżerii w Zespole Pałacowo-Parkowym przy ul. Pleszewskiej 5a .
W programie, między innymi występy dzieci i młodzieży z dobrzyckich szkół, a także licytacja gadżetów WOŚP oraz upominków ofiarowanych Orkiestrze.

„Światełko do nieba” rozbłyśnie ok. godz. 19:00

Zachęcamy do wsparcia dzieła Orkiestry.Wszystkich gości zapraszamy przy okazji do zwiedzania Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy i obejrzenia wystawy „Europa w rodzinie. Ziemiaństwo polskie w XX wieku”

Muzeum czynne w niedziele w godzinach 11:00 – 16:00
Więcej informacji o Muzeum w zakładce DLA ZWIEDZAJĄCYCH

 

wosp

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER