2022-12-12

ZIMA W DOBRZYCKIM PARKU

Dobrzycki park zachwyca o każdej porze roku. Jednak zimą, kiedy stare drzewa przykrywa delikatny puch, szron srebrzy krzewy, a mróz zdobi okna dobrzyckiego pałacu - ogród angielski nabiera wyjątkowego klimatu.

W ten wyjątkowy czas, zapraszamy bardzo serdecznie na zimowy spacer do naszego zespołu pałacowo-parkowego. W pałacu oprócz ekspozycji stałej, można również podziwiać wystawę czasową o której więcej przeczytacie tutaj.

Pałacowe wnętrza można zwiedzać do godziny 16:00, natomiast park otwarty jest dla Państwa całą dobę, a wstęp jest bezpłatny. Odwiedzając Dobrzycę możecie:

Skorzystać z audioprzewodnika oprowadzającego po parku

Odwiedzić wolierę z ptactwem ozdobnym

Obejrzeć plenerową wystawę o założeniu parkowym

Dla najmłodszych zwiedzających przygotowaliśmy również specjalną grę terenową do samodzielnego zrealizowania na terenie parku. Wystarczy ją nieodpłatnie pobrać w kasie pałacu i dokładnie wypełnić każde zadanie. Na wszystkich młodych odkrywców przyrody, czeka wyjątkowa nagroda!

Do zobaczenia w Dobrzycy!