Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ

2022-08-02

15-go SIERPNIA ZAPRASZAMY DO MUZEUM!

15 sierpnia obchodzimy Święto Wojska Polskiego. Jest to ustawowo dzień wolny od pracy, jednak drzwi naszego Muzeum pozostają dla Państwa otwarte. Na zwiedzających czekamy w godzinach 11:00 - 18:00.

Szczególnej uwadze polecamy Państwu prezentowaną we wnętrzach pałacowych wystawę czasową ,,Dzień rozpoczynano od kawy ze śmietanką. O kulturze stołu w ziemiańskich dworach i pałacach''. Poświęcona jest obyczajowości i kulturze spożywania oraz przygotowywania posiłków w dawnych rezydencjach. Więcej o wystawie przeczytacie tutaj.

Dodatkową atrakcją będzie koncert przebojów musicalowych w wykonaniu Marii Rutkowskiej (fortepian) oraz Aleksandry Kamińskiej-Rykowskiej (mezosopran).  A to wszystko w ramach tegorocznego, letniego wydarzenia muzycznego ,,Koncerty pod Panteonem'', realizowanego we współpracy z Zajezdnią Kultury w Pleszewie oraz Gminnym Centrum Kultury w Dobrzycy. Zapraszamy wszystkich melomanów pod Panteon, o godzinie 16:30. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco