2016-07-06

PAŁACOWE KINO LETNIE

Pałacowe Kino Letnie

Zapraszamy w wakacyjne soboty do parku przy Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy na Pałacowe Kino Letnie. Niepowtarzalna okazja do obejrzenia kinowych hitów, zasiadając w wygodnych leżakach, w magicznym otoczeniu pięknego parku. W repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie: proponujemy filmy dla męskiej i żeńskiej części widowni, dla dzieci oraz film trafiający do wszystkich.

Repertuar przedstawia się następująco :

• 16 lipca – kino dla mężczyzn Blue Ruin, thriller, Francja reż. Jeremy Saulnier

• 30 lipca – kino dla kobiet Była sobie dziewczyna, dramat USA, Wielka Brytania, reż. Lone Scherfig

• 13 sierpnia – wyjątkowo godz. 20:00 kino dla dzieci Dzieci z Bullerbyn, familijny, Szwecja reż. Lasse Hallstrom

• 27 spierpnia – kino dla wszystkich Nietykalni, dramat, komedia, Francja reż. Olivier Nakache, Eric Toledano

Startujemy o godz. 21:00 na osi widokowej pałacu.