Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2021-09-11

PIKNIK ZIEMIAŃSKI

Impreza będzie odbywać się na terenie naszego Zespołu Pałacowo-Parkowego (tj. ul. Pleszewska 5a, 63-330 Dobrzyca) w godzinach 14:00-16:00.
Koncepcją wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do wspólnego piknikowania w pięknych okolicznościach zabytkowego parku utrzymanego w stylu angielskim. Nawiązując do naszej aktualnej wystawy czasowej "Moda w ziemiańskim świecie" zaprosiliśmy już do współpracy przy tej imprezie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej Krynolina, które pomoże nam poczuć klimat letnich pikników, w których udział mogli brać dawni mieszkańcy Pałacu w Dobrzycy. Chcielibyśmy umożliwić uczestnikom wydarzenia degustację oraz kiermasz produktów regionalnych, w związku z tym pragniemy zaprosić do współpracy wytwórców i wystawców produktów regionalnych i lokalnych. Zważając na wciąż rosnącą popularność tego typu wytwórstwa będzie to wspaniała okazja do poznania nowych smaków.

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER