2021-05-12

NOC MUZEÓW 2021

Już w sobotę 15 maja kolejna Noc Muzeów!
Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy tradycyjnie już przyłącza się do obchodów tego szczególnego dnia.

W Noc Muzeów naszą ekspozycję będzie można zwiedzać od godziny 16:00 do godziny 24:00.
Wstęp do pałacu będzie bezpłatny.

To doskonała okazja by zobaczyć naszą najnowszą wystawę czasową "Moda w ziemiańskim świecie".

Zwiedzanie umożliwione zostanie jedynie przy zachowaniu obecnie obowiązujących obostrzeń sanitarnych.
(maseczki, dystans, dezynfekcja).
Ograniczenie: jednocześnie w pałacu do 30 osób zwiedzających.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Specjalnie z okazji Nocy Muzeów przygotowaliśmy dla Was konkurs fotograficzny.
Aby wziąć udział wystarczy przesłać zdjęcie w komentarzu pod plakatem Nocy Muzeów na naszej stronie facebookowej.
Fotografia powinna przedstawiać widok naszego założenia parkowego, pałacu lub pawilonów parkowych w nocnej scenerii.
Do konkursu można przesłać tylko jedno zdjęcie.
Wygrywa ujęcie z największą ilością polubień.
Zachęcamy do głosowania!

Wyniki konkursu ogłosimy w środę 19 maja o godzinie 12:00
Na zwycięzcę konkursu oraz dwa wyróżnienia czekają atrakcyjne nagrody!