2020-08-20

SPEKTAKL WIEŃCZĄCY PROJEKT "LABORATORIA TWÓRCZE"

W najbliższą sobotę 22.08.2020 o godz. 16:00 w Oranżerii na terenie Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy odbędzie się spektakl, który tworzą tancerze Polskiego Teatru Tańca oraz uczestnicy warsztatów z serii "Laboratoria twórcze", które trwają od ubiegłego poniedziałku. Wydarzenie to będzie podsumowaniem całotygodniowej pracy nad artystyczną wizją fragmentów tekstu "Ferdydurke" Witolda Gombrowicza. Spektakl skoncentrowany będzie wokół dystansu i ironii, "wielkomiejscy mieszczanie" i "lokalni ziemianie" stworzyli nową jakość za pośrednictwem tańców, symboli, tekstów i obrazów.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy