Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2020-05-05

WAŻNE INFORMACJE
Szanowni Państwo,

W związku z decyzją Premiera RP, Mateusza Morawieckiego, dotyczącą możliwości ponownego otwarcia m.in. muzeów od 4 maja 2020 r., informujemy, że obecnie wystawy w Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy pozostają zamknięte. Zakres i czas ich udostępniania publiczności będą uzależnione od względów bezpieczeństwa i opinii Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Pleszewie.

  • W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości i pracowników muzeum, przygotowujemy nowe zasady, dotyczące zwiedzania ekspozycji i udziału w wydarzeniach muzealnych, o których będziemy informować na bieżąco.

  • Zapraszamy do spędzenia chwil relaksu w naszym Parku, udostępnionym dla odwiedzających z zachowaniem obowiązujących wymogów bezpieczeństwa sanitarnego.

  • W oczekiwaniu na otwarcie naszych ekspozycji zapraszamy do kontaktu na naszych stronach internetowych i w kanałach społecznościowych. Udostępniliśmy kilka propozycji wirtualnego zwiedzania i znajdą tam Państwo inne informacje związane tematycznie z naszą działalnością.

 
Życzymy wszystkim Państwu zdrowia i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli Państwa gościć w Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy.

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER