Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2020-03-30

OGLĄDAJCIE NAS NA YOUTUBESpecjalnie dla Was zamieszczamy nowe filmy związane z Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy.

Śledźcie aktualności filmowe na naszym kanale YouTube, gdzie znajdziecie nie tylko nagrania archiwalne lecz również przeniesiecie się w wirtualną podróż po XVIII-wiecznym pałacu gen. Augustyna Gorzeńskiego.
Zobaczcie co działo się u nas w Muzeum na przestrzeni lat, jakie wystawy przygotowaliśmy dla naszych zwiedzających oraz jak wygląda nasza oferta edukacyjna.

Wirtualne zwiedzanie przygotowujemy na bieżąco, uzupełniając poszczególne sale. Dzięki temu tworzymy spójny scenariusz i narrację zwiedzania. Sprawdźcie specjalnie utworzoną w tym celu playlistę gdzie systematycznie pojawiają się kolejne części.
Opowieść naszego przewodnika przeniesie was w niezwykłą podróż dzięki której dowiecie się jaka była rola poszczególnych pomieszczeń, jak dawniej wyglądały pałacowe sale oraz na co warto zwrócić szczególną uwagę podczas wycieczki.
Pamiętajcie jednak, że to tylko fragment tego co możecie zobaczyć w Naszym Muzeum, a nasi przewodnicy z pewnością opowiedzą Wam znacznie więcej ciekawych historii.
Zachęcamy więc do zwiedzania Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy gdy tylko zakończą się obostrzenia związane z epidemią.


FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER