2020-01-13

28 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W DOBRZYCY

Tegoroczny finał WOŚP w Dobrzycy rozpoczął się w Oranżerii przy zespole pałacowo-parkowym o godzinie 15.30 od przedstawienia jasełkowego w wykonaniu dzieci z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Dobrzyca oddział Nowy Świat.

W programie znalazły się również występy taneczne i wokalne młodzieży z sekcji działających przy Gminnym Centrum Kultury oraz uczniów ze Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Dobrzycy.

Prowadzona była również licytacja przedmiotów gdzie miedzy innymi nasze Muzeum przekazało najnowszy Album fotograficzny i zaproszenie na wystawę czasową "Sztuka Wędrująca".

O godzinie 19.00 zapalono tradycyjne światełko do nieba.

W sumie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zebrano 23 060,82 zł.

Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu!