2019-06-14

KONKURS – WINNA GÓRA – NOWE OBLICZE

Zarząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie na koncepcję programowo-organizacyjną instytucji kultury działającej w zespole pałacowo-parkowym w Winnej Górze. W konkursie mogą uczestniczyć: osoby fizyczne, osoby prawne i zespoły autorskie tworzone przez te podmioty. Organizator konkursu przewiduje przyznanie laureatom nagród pieniężnych, których łączna pula wynosi 60.000 zł.
Prace konkursowe można składać do piątku 12 lipca 2019 r.

Szczegóły znajdą Państwo w ogłoszeniu: https://www.umww.pl/konkurs-winna-gora.

Podstawa:
Uchwała nr 698/2019 Zarządu Województwa Wielkopolskiego z dnia 9 maja 2019 r. w sprawie: ogłoszenia Konkursu na koncepcję programowo-organizacyjną instytucji kultury działającej w zespole pałacowo-parkowym w Winnej Górze oraz powołania Komisji Konkursowej do jego przeprowadzenia