2019-01-04

NOWOROCZNE KOLĘDOWANIE 2019

Nowy Rok już tradycyjnie rozpoczynamy zaproszeniem na wspólne kolędowanie we wnętrzach naszego pałacu.
19 stycznia o godz. 18:00 salę balową wypełnią dźwięki popularnych kolęd i świątecznych utworów w wykonaniu charyzmatycznego kwartetu smyczkowego Filharmonii Kaliskiej LIBIAMO.

Kwartet smyczkowy LIBIAMO tworzą muzycy Filharmonii Kaliskiej, w składzie Arkadiusz Hylewski, Szymon Półtorak, Kristian Pitis, Piotr Łyszczorz. Zespół koncertował m.in. w ważniejszych ośrodkach kulturalnych w rejonie Wielkopolski, na Festiwalu Muzycznym Południowej Wielkopolski, uświetniał również ważne wydarzenia kulturalne w kaliskim ratuszu i nie tylko. Kwartet posiada bogaty repertuar nie tylko klasyczny. Na szczególną uwagę zasługują ich własne liczne, efektowne aranżacje i opracowania z kręgu muzyki operowej, musicalowej, filmowej, ludowej oraz popularnej, w tym również ciekawe wiązanki tematów klasycznych i rozrywkowych.
Tym razem kwartet zaprezentuje polskie kolędy i pastorałki oraz znane utwory świąteczne m.in.: "Santa Claus is coming to town" czy "White Christmas".

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Aby zadbać o Państwa wygodę prosimy o wcześniejsze zapisy.