Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2018-09-04

WOLNOŚĆ - TO NAS ŁĄCZY! EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA 2018

Jak rozumiemy wolność? Czy dla wszystkich, bez względu na wiek, pochodzenie i przekonania, znaczy ona to samo? Czy w taki sam sposób interpretujemy pojęcie „niepodległej Polski”? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas międzypokoleniowych warsztatów plastycznych „Wolność – to nas łączy” organizowanych przez Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2018.

Na wydarzenie zapraszamy rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami, grupy przyjaciół i wszystkich, którzy chcą w ciekawy sposób uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas warsztatów uczestnicy stworzą wspólnie ogromny obraz prezentujący ich wizję wolności i niepodległości, a wszystko to pod czujnym okiem pracowników Muzeum, którzy podzielą się cennymi radami pomagającymi właściwie ukierunkować działania zespołu. Wspólna, międzypokoleniowa zabawa, ma za zadanie nie tylko pobudzić kreatywne działanie w uczestnikach, ale także nakłonić to wymiany poglądów wśród młodszego i starszego pokolenia.

Stworzony podczas warsztatów obraz zostanie zaprezentowany na wystawie w Muzeum, tak aby każdy odwiedzający mógł go podziwiać.

Zapraszamy 16 września o godzinie 12:00 do Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy!FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER