Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2018-08-09

X PLESZEWSKO-DOBRZYCKI RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCH

Od wielu lat Pleszewsko-Dobrzycki Rajd Pojazdów Zabytkowych cieszy się ogromną popularnością! W tym roku po raz kolejny stare auta zawitają do dobrzyckiego parku, gdzie odbędzie się uroczyste wręczenie pucharów dla uczestników rajdu oraz piknik rodzinny połączony z prezentacją wspaniałych, zabytkowych samochodów. W tym roku prawie 60 zabytkowych pojazdów odwiedzi zespół pałacowo-parkowy, a wśród nich zachwycające auta z lat 20 i 30 XX wieku, piękne amerykańskie cuda motoryzacji z lat 50 i 60, a także poczciwe syrenki, trabanty i maluchy.

Zapraszamy serdecznie 9 września (niedziela) od godziny 14:00 do parku Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy na rodzinny piknik wśród zabytkowych aut! W programie przewidziana także wspólna zabawa przy muzyce, dmuchane zamki dla najmłodszych i stoiska z grillowaną kiełbaską.


FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER