Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

2018-08-09

AKADEMIA GITARY ZNÓW W DOBRZYCY!

Letnie koncerty w Dobrzycy organizowane w ramach festiwalu Akademia gitary staja się już powoli tradycją w naszym zespole pałacowo-parkowym. Podobnie jak zeszłym roku zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Już 2 września w Sali balowej dobrzyckiego pałacu wystąpi Mateusz Ławniczak.

Mateusz Ławniczak to niezwykle ekspresyjny artysta wykonujący pieśni renesansowe, zarówno jako wokalista, jak i akompaniator. Jest to doskonałe rozwiązanie, pozwalające na idealne spojenie warstw muzycznej oraz słownej. Wiele duetów pracuje intensywnie nad tym, aby pojawiający się w danym momencie pomysł wokalny znalazł swoje odzwierciedlenie w akompaniamencie. Z racji tego, że Mateusz wykonuje muzykę samodzielnie, jest doskonałym przykładem takiego zespolenia. Swoje zamiłowanie do muzyki i kultury renesansowej Anglii pogłębiał na Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz na Wydziale Filologii Angielskiej w tym samym mieście. Zdobywca wielu prestiżowych nagród, członek zespołu Jacaras, występuje na licznych koncertach zarówno w Polsce jak i poza jej granicami.

Zapraszamy serdecznie już 2 września o godzinie 18:00 do dobrzyckiego pałacu.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny - ilość miejsc ograniczona!
Rezerwacji miejsc można dokonywać pod nr tel. 62 741 30 39 wew. 27
lub mailowo k.jaroszewska@dobrzyca-muzeum.pl