2018-05-09

XIV DOBRZYCKIE SPOTKANIA Z KLASYKĄ - W RYTMIE MUZYKI PRZEDWOJENNEJ

„Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Sex appeal" i wiele innych przebojów muzyki dwudziestolecia międzywojennego zabrzmi już wkrótce w dobrzyckim parku. XIV Dobrzyckie Spotkania z Klasyką jak zwykle świętujemy w ostatni weekend maja. Podobnie jak w poprzednich latach, zapraszamy bardzo serdecznie do dobrzyckiego parku, gdzie na osi widokowej przygotowane będą specjalnie ustawione ławki oraz leżaczki, zapraszające publiczność do rozkoszowania się muzyką lat dwudziestych i trzydziestych w jazzowych aranżacjach. W ten magiczny świat zabierze nas poznański zespół Swing & Classic Quartet w składzie:

Jarosław Sierant - skrzypce
Katarzyna Stroińska-Sierant -fortepian
Zbigniew Wrombel - kontrabas
Sławomir Tokłowicz - prekusja

Zapraszamy już 26 maja w sobotę o godzinie 20:00 Wstęp wolny!