2017-12-05

SALONIK LITERACKI U CZARNECKICH

Przypominamy, że już w ten piątek o godz. 19:00 kolejna odsłona Saloniku Literackiego u Czarneckich. Tym razem tematem przewodnim będą Ziemianie na tle dziejów.

Salonik literacki u Czarneckich
to spektakle z udziałem grupy teatralnej Konikowe Orły. Interpretacji scenicznej poddane zostaną wielkie dzieła literatury m. in. ,,Ferdydurke" Witolda Gombrowicza, ,,Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej, oraz ,,Noce i dnie" Marii Dąbrowskiej. Scenografią do tych inscenizacji będą klasycystyczne wnętrza pałacowych sal.

Zapraszamy również na specjalne świąteczne wydanie Saloniku - w niedzielę 17 grudnia o godz. 17:00 w Oranżerii. Podczas tego wydarzenia odbędzie się zbiórka na rzecz Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach.