2017-07-27

POPOŁUDNIOWA KAWA Z ZIEMIAŃSKIEJ KUCHNI

Dawniej piwnice dobrzyckiej rezydencji pełniły funkcję pokoi dla służby, kuchni i pomieszczeń gospodarczych. Dziś w tym urokliwym miejscu można podziwiać nie tylko odrestaurowane zabytkowe wnętrza oraz ekspozycje ukazujące dawne elementy zabudowy zespołu pałacowo-parkowego, ale także skorzystać z oferty kawiarni Loża Cafe. Domowe ciasta, świeżo parzona kawa, czy znakomite wino to tylko niektóre propozycje kawiarenki. To wspaniałe miejsce na oficjalne spotkanie, randkę czy po prostu odpoczynek po zwiedzaniu.

Wszystkich miłośników dobrej kawy i pięknych miejsc zapraszamy do kawiarni Cafe Loża działającej w piwnicach naszego Pałacu. Kawiarnia jest otwarta w godzinach pracy Muzeum.