2017-05-23

IZABELLA 2016

W dniu 22 maja w Muzeum - Zamek Górków w Szamotułach rozdano nagrody IZABELLA 2016. Jest to coroczny konkurs na wydarzenie muzealne roku ogłaszane przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy otrzymało piewszą nagrodę w kategorii "działalność naukowa i wydawnicza" za publikację Kazimierza Balcera "Ogród angielski gustowny i w rośliny bogaty... zarys dziejów założenia parkowego w Dobrzycy".

Zachęcamy z tej okazji do zapoznania się z nagrodzoną publikacją. Pozycja wciąż jest dostępna
w sprzedaży w naszym Muzeum. Więcej informacji o publikacji w tym artykule.