2017-04-11

CZY ZNACIE KRÓLESTWO PIĘKNA?

Od kliku miesięcy Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy współpracuje z portalem „Królestwo Piękna”. To nowa  strona internetowa o tematyce historyczno-turystycznej. Dzięki niej w prosty sposób można odkryć nieznane dotąd, wyjątkowe miejsca na mapie polski.

Portal ma za zadnie dostarczać użytkownikom informacji o miejscach wartych bliższego poznania oraz informować o wydarzeniach kulturalnych mających miejsce w całej Polsce. Jeśli szukają Państwo wyjątkowego miejsca do weekendowego odpoczynku, podobnego do dobrzyckiego zespołu pałacowo-parkowego – "Królestwo Piękna" na pewno pomoże Wam takie znaleźć!

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną: www.krolestwopiekna.pl

tu znajdą Państwo materiał o Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy!