Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2016-11-24

PROJEKT EDUKACYJNY DLA MŁODZIEŻY ''SĄD NAD POSTACIĄ''

Projekt edukacyjny "SĄD NAD POSTACIĄ" kierowany jest do nauczycieli szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, którzy chcą rozwijać pasje i zainteresowania swoich uczniów i w kreatywny sposób przekazać im wiedzę historyczną.

Zasady zabawy są bardzo proste!
Nad wybraną przez nauczycieli postacią historyczną, grupy uczniów z różnych szkół przeprowadzą prawdziwy sąd! Uczniowie podzieleni na obrońców, prokuratorów i ławę przysięgłych, będą musieli nie tylko prawidłowo argumentować i bronić swoje stanowisko, ale także poszanować zdanie innych. Ponadto, młodzi miłośnicy historii poznają zasady prowadzenia rozprawy sądowej oraz sami przekonają się, jak trudna jest praca naukowca.
Cała rozprawa odbędzie się w zabytkowych wnętrzach Pałacu w Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy, a nad prawidłowym przebiegiem projektu czuwać będą nasi pracownicy merytoryczni!

Jeżeli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w projekcie lub jeśli mają państwo jakieś pytania - prosimy o kontakt mailowy na adres: k.jaroszewska@dobrzyca-muzeum.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Sąd Nad Postacią".

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER