2016-05-17

TURYSTYCZNE HITY WIELKOPOLAN 2016

Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy bierze udział w plebiscycie organizowanym przez Głos Wielkopolski na Turystyczne Hity Wielkopolan. Prosimy bardzo o wspomożenie nas swoimi głosami (link).

Wielkopolska ma do zaoferowania wiele atrakcyjnych miejsc. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Głosowanie na ulubione miejsce  trwać będzie do 31 maja do godz. 23.59. Głosować można za pomocą:
- kliknięć (pięć kliknięć dziennie), gdzie każde kliknięcie to 1 punkt w plebiscycie,
- za pomocą aplikacji FB (raz dziennie), gdzie każde kliknięcie to 5 punktów w plebiscycie
- poprzez zakup e-wydań "Głosu Wielkopolskiego" (można oddać dowolną liczbę głosów), gdzie tak oddany głos to 10 punktów w plebiscycie.