Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2016-08-31

AKADEMIA GITARY - KONCERT W MUZEUM

Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy już kolejny raz przyłącza się organizacji koncertów w ramach festiwalu Akademia Gitary. Tym razem w Sali Balowej w naszym Pałacu, będziemy gościć dwóch wybitnych muzyków. Swoją obecnością zaszczycą nas Carles Pons i Orlando di Bello czyli duet El Tango.

Ta argentyńska para muzyków zabierze słuchaczy w podróż do świata zmysłowego i pełnego temperamentu tanga. Podczas koncertu usłyszymy standardy muzyki latynoskiej, ale także nowe, energiczne aranżacje znanych utworów muzyki popularnej oraz własne kompozycje duetu. Fani El Tango zapewniają, że mistrz gitary klasycznej i mistrz bandoneonu potrafią uczynić z każdej swojej aranżacji prawdziwe arcydzieło.

Zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Ziemiaństwa już 11 września. Muzyczną podoróż do Argentyny rozpoczynamy już o godzinie 17:00. WSTĘP NA KONCERT JEST BEZPŁATNY!

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER