HRABIANKI SERWUJĄ – otwarcie kawiarni

Jest nam bardzo miło zaprosić wszystkich smakoszy do nowej kawiarni znajdującej się w piwnicach naszego pałacu. Już od 4 czerwca Hrabianki zaserwują aromatyczną kawę i pyszne ciasta w zaskakujących wnętrzach.

Mamy pewność, że będzie to miły element zwiedzania naszego Muzeum.
Przypominamy przy okazji, że w Boże Ciało Muzeum jest nieczynne dla zwiedzających.

Zapraszamy już w piątek, który jest dniem bezpłatnego wstępu.