2016-10-20

KONKURS ''PAPIESKIE ŚPIEWANIE'' W PALACOWEJ ORANŻERII

W dniu dzisiejszym gościliśmy w oranżerii Muzeum Ziemiaństwa X Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej "Papieskie Śpiewanie", w którym uczestniczyła młodzież z gimnazjów powiatu jarocińskiego. Organizatorami tego wydarzenia są Parafia p.w. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Twardowie oraz Gimnazjum im. Niepodległości Polski w Woli Książęcej. Konkurs uświetnili swoją obecnością liczni goście, m.in. ks. dr Jerzy Adamczak, wikariusz biskupi d/s katechetycznych w Kurii Diecezjalnej w Kaliszu oraz ks. Roman Kłobus, dziekan dekanatu dobrzyckiego i proboszcz dobrzyckiej parafii.