2016-07-27

KOLEJNY SEANS PAŁACOWEGO KINA LETNIEGO

Film Lone Scherfig  opowiada historię młodziutkiej Jenny, która właśnie kończy szkołę średnią i marzy o studiach na Oxfordzie. Plany zrównoważonej i odpowiedzialnej dziewczyny burzy przypadkowo poznany David. Przystojny, elegancki mężczyzna niezwykle imponuje uczennicy, więc Jenny łatwo daje się wciągnąć w świat beztroskich zabaw i szalonych przygód. Niestety nic, co dobre nie trwa wiecznie i główna bohaterka szybko przekonuje się, że dorosłe życie może być okrutne.

Film oprócz wspaniałej gry aktorskiej (w roli Jenny absolutna gwiazda kina amerykańskiego Carey Mulligan), film nasycony jest wspaniałymi zdjęciami oraz niezwykłą muzyką - usłyszymy m.in. standardy jazzowe, piosenki  Edith Piaf czy oryginalną muzykę współczesnych wokalistów takich jak np. Duffy.

Zapraszamy serdecznie na ten sensualny, wzruszający film! Dla widzów zostaną przygotowane wygodne leżaki oraz specjalnie zorganizowana przestrzeń projekcyjna w parku Muzeum Ziemiaństwa.

SEANS ROZPOCZYNAMY ZARAZ PO ZACHODZIE SŁOŃCA (oko godziny 21:15) WSTĘP WOLNY!