2016-07-13

RUSZYŁA SPRZEDAŻ KATALOGU

Miło jest nam pionformować, że właśnie ukazał sie Katalog do wystawy o Konstytucji 3 Maja. Ta wspaniała książka, to nie tylko opis eksponatów znajdujących się w Muzeum, ale także swoistego rodzaju kompedium wiedzy na temat czasów obrad Sejmu Czteroletniego.
W jaki spoób upamiętniano to niezwykłe dla dziejów polskich wydarzenie, z czym wiązało się uchwalenie Ustawy Rządowej i dlaczego ten temat wciąż budzi mnóstwo emocji - dowiedzą się Państwo zapoznając się z naszym katalogiem.
Zachęcamy do kupienia tej wyjatkowej pozycji.
Cena - 45 zł

Katalog dostępny jest w Pałacu w Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy.