2017-09-21

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ

Trzecia edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowana przez Polską Organizację Turystyczną odbędzie się w dniach 6 - 8 października 2017 r. Jej założeniem jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach.

Muzeum w Dobrzycy zostało partnerem akcji, w związku z tym zapraszamy wszystkich zwiedzających właśnie w tych dniach do Muzeum. Bilety normalne, ulgowe i usługę przewodnicką będzie można nabyć za połowę ceny.