2017-05-05

KLASYKA NA JAZZOWO

Zapraszamy Wszystkich miłośników dobrej muzyki i kreatywnego spędzania wolnego czasu na wyjątkowe wydarzenie
w Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy!

Już 27 maja o godzinie 18:00 zapraszamy na kolejne Dobrzyckie Spotkania z Klasyką. Tym razem będziemy mogli posłuchać muzyki klasycznej w nietypowym, nowoczesnym wydaniu. Razem z wyjątkowymi artystami wybierzemy się w podróż do lat 20 i 30 dwudziestego wieku na spotkanie z klasycznym jazzem. Skoczny ragtimie, jazz nowoorleański, melancholijny blues a także jazzowe utwory ze starego kina to główne melodie, jakie wypełnią park Muzeum Ziemiaństwa.

Więcej informacji wkrótce.
Zapraszamy bardzo serdecznie!
WSTĘP NA WYDARZENIE JEST DARMOWY!