2016-05-20

KONKURSY KULINARNE ORAZ DOBRZYCKI DZIEŃ DZIECKA

28. maja w Parku Muzeum Ziemiaństwa będzie miał miejsce VII. Konkurs Kulinarny Nasze Dziedzictwo Kulinarne "Smaki Regionów Południowej Wielkopolski" oraz Dobrzycki Dzień Dziecka. Popołudnie natomiast upłynie pod znakiem XII. Dobrzyckich Spotkań z Klasyką "Wiosna z Arią i Piosenką".

Od godziny 13:00 do 16:00 zapraszamy wszystkich na pierwszą część festynu. W programie między innymi: prezentacja potraw w wykonaniu Koła Gospodyń Wiejskich oraz kunkursy kulinarne, a także moc atrakcji dla dzieci, z okazji zbliżającego się ich święta.

W drugiej części dnia, o godzinie 16:00 rozpoczną się natomiast koncerty muzyki klasycznej, w wykonaniu zespołu kameralnego oraz pani Sylwii Strugińśkiej - Wochowskiej, solistki Teatry Muzycznego w Łodzi.

smaki regionów południowej wielkopolski
dobrzyckie spotkania z klasyką