2016-09-20

8 PLESZEWSKO-DOBRZYCKI RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCH

Już kolejny raz Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy przyłącza się do zorganizowania wyjątkowego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. Wraz z miastem i gmnią Pleszew, Gminą Dobrzyca, Gminnym Centrum Kultury w Dobrzycy i Ostrowskim Automobilklub zabierzemy Państwą w historyczną podróż do świata motoryzacji.

Zabytkowe auta wystartują z Dobrzycy, by później szlakiem starych dworów i pałaców odbyć długą podróż – finiszując przd Pałacem Muzeum Ziemiaństwa. Do wzięcia udziału w zabawie zgłosiło się wiele aut, przedstawiających różne epoki w dziejach motoryzacji. Podczas wielkiego finału rajdu, w parku w Dobrzycy, wszyscy goście będą mogli podziwiać z bliska stare pojazdy, a także zrobić sobie zdjęcie.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do odwiedzenia Muzeum Ziemiaństwa w niedzielę 25 września. Finał rajdu przed Pałacem oko godziny 14:30

Udział w zabawie jest darmowy! ZAPRASZAMY!